III edycja Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi "HeadsUp"

Serdecznie zapraszamy na III już edycję Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi HeadsUp!

HeadsUp! jest ogólnopolskim zjazdem studentów, doktorantów i lekarzy, których zainteresowania naukowo-badawcze skupione są wokół szeroko pojętej diagnostyki i terapii patologii w obrębie głowy i szyi. Głównym celem HeadsUp! jest podkreślenie roli współpracy interdyscyplinarnej na gruncie laryngolog - okulista - neurochirurg - radiolog - chirurg szczękowo - twarzowy.

W tegorocznej edycji ponownie kładziemy szczególny nacisk na interdyscyplinarność! Konferencja będzie podzielona na sesje nie według specjalizacji, ale według wiodącej tematyki prac – proponujemy sesje dotyczące urazów i chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii podstawy czaszki, chorób zakaźnych GiS, a także proponujemy DWIE NOWE sesje tematyczne - Diagnostyka obrazowa GiS oraz Molekularne podstawy patologii GiS. Ostateczny kształt sesji będzie zależny od Waszych nadesłanych i zaakceptowanych prac. Będzie nam także zależało, aby w każdej sesji w jury znaleźli się przedstawiciele zaangażowanych specjalności w jak największej liczbie. Na każdą zakwalifikowaną prezentację przeznaczymy odpowiednio dużo czasu, tak abyście mogli zgłębić wybrany temat i omówić swoje wyniki na szerszym tle prac z danej dziedziny, a następnie włączyć się w dyskusję z członkami jury i współuczestnikami.

Nieodłącznym elementem Konferencji pozostaną warsztaty umiejętności praktycznych i wieczorna impreza konferencyjna, ale w tym roku W NOWEJ ODSŁONIE. Jesteście ciekawi szczegółów? Śledźcie nasz fanpage oraz wydarzenie na facebooku, więcej info wkrótce!

GDZIE?: Aula Katedry i Zakładu Patomorfologii WUM, ul. Pawińskiego 7, 02-106 Warszawa
KIEDY?: 10-11 marca 2018

Formularz zgłoszeniowy prac: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHS7E-l3vMxfdaB9ZDMfep_lQcFaYk...

Deadline zgłaszania abstraktów i rejestracji uczestnictwa aktywnego: 28 stycznia 2018.

Aby być na bieżąco z organizacją Konferencji, zapraszamy na fanpage:https://www.facebook.com/konferencjaheadsup/ oraz stronę eventu na facebooku: https://www.facebook.com/events/155861651817921/?ti=icl

 

Komitet Organizacyjny Konferencji