OGŁOSZENIE Studenckie Koło Naukowe Anestezjologii i Intensywnej Terapii (Biała Chirurgia)

SKN Anestezjologii i Intensywnej Terapii w tym roku rozpoczyna swoją działalność od nowa, w nowym miejscu, z nowym Opiekunem. Siedziba Koła została przeniesiona z Kliniki Ginekologii i Położnictwa do I Katedry Chirurgii Ogólnej ul. Kopernika 40. Nowym Opiekunem został dr med. Izabella Grabowska, patronat sprawuje kierownik tamtejszego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr Jarosław Garlicki.

Na 1. piętrze znajduje się Oddział Intensywnej Terapii (głównie pacjenci obciążeni, po rozległych operacjach), na 2 i 3 piętrze znajduje się blok operacyjny, składający się z 2 sal przygotowawczych, 4 nowoczesnych sal operacyjnych i 2 sal wybudzeniowych. Na bloku przeprowadzane są głównie operacje z zakresu chirurgii przewodu pokarmowego i  schorzeń sutka.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów IV-VI roku na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6-go listopada o godz. 16.00 w sali wykładowej I Katedry Chirurgii Ogólnej (sala na wprost od głównego wejścia).

Działalność w Kole polega na:
-udziale w dyżurach
-tworzeniu prac naukowych
-być może też wykłady/warsztaty z anestezjologami z Oddziału

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego proszę osoby zainteresowane o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału, najlepiej na stronie Koła na facebooku lub mailowo: krzysztof.kurowski93@gmail.com

Strona Koła na facebooku: https://www.facebook.com/groups/547723451982762/

 

Krzysztof Kurowski