Konferencja 2012-2013

Nagrodzone prace

Przedstawiamy listę prac nagrodzonych na tegorocznej Konferencji. Serdecznie gratulujemy wszystkim autorom!

final presentation

Opłata konferencyjna

Informujemy, że uczestnicy, którzy dokonali opłaty konferencyjnej po dniu 14.04.2013 muszą przedstawić stosowne pokwitowanie przy rejestracji.

Warsztaty kardiologiczne

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w warsztatach kardiologicznych w dniu 20.04.2013. (Szczegóły w zakładce "warsztaty")

Adresy konferencyjne

Informujemy, że wszystkie potrzebne adresy konferencyjne można znaleźć w zakładce KONTAKT.

Rejestracja na warsztaty

Informujemy, że rejestracja na warsztaty okołokonferencyjne rozpocznie się 9.04.13r. o godzinie 20.00. Zgłoszenie należy wysłać na odpowiedni adres mailowy zamieszczony w zakładce" warsztaty". Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach mogą wziąć udział jedynie osoby, które uiściły opłatę konferencyjną. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie.

Warsztaty torakochirurgiczne

Warsztaty chirurgiczne

Zapisy na Warsztaty Chirurgiczne odbywające w ramach International Medical Students' Conference 2013 rozpoczną się we wtorek  09.04.2013 od godziny 20.00. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: skch.chirurgia3@gmail.com w tytule wpisując: Warsztaty Chirurgiczne - IMSC 2013, a w treści: imię, nazwisko, rok studiów oraz uczelnię. Ilość miejsc ograniczona (20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń). W warsztatach mogą wziąć udział jedynie osoby, które uiściły opłatę konferencyjną. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie.

Rejestracja na warsztaty

Informujemy, że termin rejestracji na warsztaty został przesunięty. Dokładne informacje pojawią sie na naszej stronie już wkrótce.

Sesja plakatowa

Informujemy, że wymagany format plakatu prezentowanego na Konferencji to A0 841mm×1189 mm full color. Preferowany jest plakat pionowy (wzgledu na stojaki).

Koordynatorzy sesji

Przedstawiamy listę koordynatorów sesji naszej Konferencji. W razie wątpliwości dotyczących organizacji sesji prosimy o kontakt na podany adres mailowy.

Strony

Subskrybuj RSS - Konferencja 2012-2013